Inspirace od ostatních mateřských škol

S metodikou dopravní výchovy pro mateřské školy jsme působili ve více než třiceti mateřských školách. V současné době spolupracujeme s Jihomoravskými MŠ a dále provádíme celorepublikové školení pro pedagogy "Jak pracovat s Metodikou dopravní výchovy pro mateřské školy". Zde naleznete příklady práce s Metodikou dopravní výchovy od spolupracujících mateřských škol.

MŠ Štolcova

MŠ Štolcova 01
MŠ Štolcova 02
MŠ Štolcova 03
MŠ Štolcova 04
MŠ Štolcova 05
MŠ Štolcova 06
MŠ Štolcova 07
MŠ Štolcova 08


MŠ Palánek Vyškov

MŠ Palánek VYškov 01
MŠ Palánek VYškov 02
MŠ Palánek VYškov 03
MŠ Palánek VYškov 04
MŠ Palánek VYškov 05
MŠ Palánek VYškov 06


Budeme rádi, když nám poskytnete i Vy zpětnou vazbu z práce s našimi materiály – fotografie, videa nebo ukázky prací. Pokud se chcete pochlubit vaší činností, můžete nám zasílat i vlastní aktivity, které zde po domluvě zveřejníme a společně tak vytvoříme portfolio nápadů s tématikou bezpečnosti dětí v provozu na pozemních komunikacích.

Své výtvory a inspiraci pro ostatní pedagogy prosím zasílejte na email: Ivana.parizkova@cdv.cz nebo zuzana.strnadova@cdv.cz.

Webové stránky byly financovány na základě Rozhodnutí č.2/RVO/2018 č.j. 5/2018-710-VV/1 o poskytnutí institucionální podpory na dlouhodobý koncepční rozvoj výzkumné organizace

Dětivdoprave.cz, Copyright © 2022
Sledujte nás