Základní škola


Dotazníky

Vážení pedagogové, V současné době pracujeme na „Metodice dopravní výchovy pro družiny a jiná mimoškolská zařízení“. Proto, abychom mohli cílit zvýšený počet aktivit na témata, kterým děti nerozumí nebo kde mají slabé znalosti, je pro nás důležitá analýza jejich vědomostí a také prostředí, kde děti tráví volný čas. Zde jsou ke stažení dva  dotazníky (2,53 MB)  jejichž vyplněním nám můžete v přípravě metodiky pomoci. Zde je  dotazník určený pro děti (2,56 MB) . Jeho vyplněním získáváme statistku znalostí dětí, kterou můžeme hodnotit a její výsledky promítnout do praxe. Zde pak přikládáme  dotazník pro vychovatele (2,56 MB) , který nám pomůže analyzovat prostředí družin nebo jiných mimoškolských zařízení. Díky znalosti prostředí, kde děti tráví část svého volného dne, můžeme nastavit aktivity tak, aby byly v tomto prostředí realizovatelné. Pokud se chcete do této analýzy zapojit, prosím, vytiskněte dotazníky nebo nás kontaktujte a my vám je pošleme poštou. S dětmi je vyplňte a pošlete v papírové podobě k nám, na CDV – Líšeňská 33a, Brno, 636 00.

Pilotní ověřování aktivit

Během května a června budeme pilotně testovat námi navržené aktivity pro děti v družinách. Pokud máte zájem se testování zúčastnit, zavolejte nám (724 716 656 – Tereza Šustrová). Rádi s vámi domluvíme termín, kdy ve vaší družině uspořádáme týdenní dopravní výchovu.

Materiály ke stažení

Během několika týdnů budou tyto webové stránky naplněny aktivitami, které můžete využívat ve své práci. Dejte nám prosím ještě čas na jejich zveřejnění. Pokud se chcete pochlubit a zveřejnit vaše aktivity, kontaktujete nás a my je rádi umístíme na naše stránky!

Kontakt

Ing. Tereza Šustrová
541 641 369
724 716 656
tereza.sustrova@cdv.cz